چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام دوره جدید طرح دانش افزایی و توانمند سازی استادان تمدید شد

اطلاعیه ثبت نام طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب (ضیافت استادان)

استاد محترم؛

سلام،

با تشکر از حضور شما در این دوره، به استحضار اعضای محترم هیئت علمی مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب  می رساند که طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

قبل از ثبت نام لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید.

1. زمان برگزاری کلاسها از 1396/05/14 لغایت 1396/05/17  بصورت کارگاه حضوری و روزانه به مدت 6 ساعت در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب برگزار خواهد شد. لذا از مخاطبین محترم تقاضا می شود مشارکت فعال در مباحث آموزشی و فرهنگی داشته باشند.

2. عنوان این دوره آموزشی طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان "اصول تعليم تربيت سطح 2" بوده و به مدت 16 ساعت آموزشی خواهد بود.

3. این دوره ویژه استادانی است که در سالهای گذشته در موضوع اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی سطح یک شرکت کرده اند و اولویت با اعضای محترم هئیت علمی جدیدالاستخدام می باشد.

4. ظرفیت کارگاه ها طبق مصوبه ستاد مرکزی ضیافت اندیشه اساتید، حداکثر تا 25 نفر پیش بینی شده است، لذا اساتیدی که موفق به ثبت نام نشوند دبیرخانه ضیافت از ثبت نام ایشان معذور خواهد بود.

* در صورت غیبت بیش از یک جلسه در برنامه آموزشی دوره، منجر به حذف دوره برای مخاطب مذکور خواهد شد.

5. علاوه بر برنامه آموزشی، برنامه های فرهنگی، اجتماعی و تفریحی به ویژه برای اعضای محترم خانواده مخاطبین طرح برگزار خواهد شد.

6. زمان ثبت نام تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1396/05/09 تمدید شد و پس از آن سایت بطور خودکار بسته خواهد شد.

7. اساتیدی که در سالهای گذشته در سامانه اصلی ضیافت اندیشه ثبت نام نموده اند لازم نیست مجددا ثبت نام نمایند کافیست از کد ملی بعنوان کد کاربری و شماره شناسنامه بعنوان گذرواژه استفاده نمایند.

* لطفا مراحل ثبت نام را بدقت طی نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید. انتخاب دوره پس از ثبت نام در سامانه الزامی می باشد. درغیر این صورت مخاطب طرح نخواهید بود.

8. در صورت بروز هرگونه سوال با شماره 32752836 و یا داخلی 3098 آقای ملکی تماس حاصل فرمایید.

9. کاربران گرامی جهت استفاده از سامانه جامع ضیافت اندیشه اساتید می بایست از آخرین نسخه مرورگر Mozilla Firefox، Google Chrome، Opera، استفاده نمایند.

 

سامانه ثبت نام                               ورود به سامانه


١٢:٢٢ - دوشنبه ٢ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٥٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٤٠٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج