به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه و با حضور مسئولین

سی‌امین دوره‌ی طرح ضیافت اندیشه‌ی استادان آغاز شد

جناب اقای دکتر جوادی،دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه ارومیه،در ادامه عنوان کردند: از سال ۹۰ که دوره های ضیافت اندیشه برگزار می شود، ثمرات و نتایج به وجود آمده نشان از مقبولیت این طرح دارد و ضیافت اندیشه اساتید، برآورد کننده نیازهای دانشگاهیان در ایفای نقش اثرگذاری این قشر در تحولات جامعه بوده است. دکتر حب نقی، ریاست دانشگاه ارومیه نیز در افتتاحیه ی این دوره گفتند: قطعا مبانی نظری ما در امر دین کامل هستند و آنچه ناقص هست عملکرد ما انسانهاست بنابراین باید بکوشیم با بهره مندی از فرصت ایجاد شده در قالب ضیافت اندیشه، از حضور استاد محترم دوره استفاده کرده و نقایص وجودی خود را برطرف نماییم.

سی‌امین دوره‌ی طرح ضیافت اندیشه

افتتاحیه ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه ارومیه با حضور مسئول و معاون دفتر نهاد، دبیر هم اندیشی اساتید و ریاست محترم دانشگاه در سالن دانشکده ارتمیا، امروز شنبه مورخ ۹۹/۵/۴ برگزار شد.


در این جلسه حجت الاسلام کیومرزی ضمن خوش امد گویی به اساتید شرکت کننده در دوره یادآور شدند؛ برگزار نکردن دوره یکی از گزینه های امسال برای ضیافت اندیشه اساتید بود ولی با همت مجموعه نهادبنا شد با رعایت پروتکلهای بهداشتی،من جمله ضدعفونی کردن هر روزه سالن قبل و بعد از جلسه و... اساتید فرصت بهره مندی از معارف دینی را در تابستان امسال از دست ندهند و با عنایت الهی فرصتی ایجاد شده تا اساتید بزرگوار از حضور استاد فرهیخته جناب حجت الاسلام دکتر قریشی با موضوع "تعلیم و تربیت اسلامی" بهره ببرند.


در ادامه دکتر نیکو مسئول بخش فوق برنامه های ضیافت، با بیان اینکه ۳ جلد کتاب "تاریخ مستطاب امریکا"،"خاطراتی از شهید حاج قاسم سلیمانی"و "یادت باشه"(ویژه همسران و خانواده های اساتید) در اختیار اساتید قرار داده شده که در طی دوره به خلاصه های انجام شده از کتابها هدایایی تعلق خواهد گرفت، وی در ادمه افزود؛ همچنین برخی فوق برنامه های امسال به دلیل شرایط کرونایی ،مجازی برگزار خواهد شد و اساتید از بین ۸ موضوع ارائه شده می توانند ۴ موضوع را انتخاب کرده و از مطالب ارائه شده استفاده نمایند.


جناب اقای دکتر جوادی،دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه ارومیه،در ادامه عنوان کردند: از سال ۹۰ که دوره های ضیافت اندیشه برگزار می شود، ثمرات و نتایج به وجود آمده نشان از مقبولیت این طرح دارد و ضیافت اندیشه اساتید، برآورد کننده نیازهای دانشگاهیان در ایفای نقش اثرگذاری این قشر در تحولات جامعه بوده است.
در پایان جناب اقای دکتر حب نقی، ریاست دانشگاه ارومیه، ضمن خوش آمد گویی به حجت الاسلام قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در ادمه جلسه گفتند: قطعا مبانی نظری ما در امر دین کامل هستند و آنچه ناقص هست عملکرد ما انسانهاست بنابراین باید بکوشیم با بهره مندی از فرصت ایجاد شده در قالب ضیافت اندیشه، از حضور استاد محترم دوره استفاده کرده و نقایص وجودی خود را برطرف نماییم.

تهیه کننده:

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *